Hoppa till sidans innehåll

Startlista Telgefälten

28 MAJ 2014 15:18
En preliminär startlista till lördagens Telgefälten finns nu klar.
  • Uppdaterad: 31 MAJ 2014 06:14

PATRULL 1
A Niklas Andersson Avesta BSK HRE Röd
B Björn Jansson Stallarholmens BK HRE Röd
C Markku Rautiainen Ekenäs Bågskyttar HRE Röd
D Linus Sjögren Lindome BK HRE Röd
 
PATRULL 2
A Erika Jangnäs Luleå BS DRE Röd
B Cenneth Åhlund Nykvarns BK HRE Röd
C Bo Lindgren Avesta BSK HRE Röd
D Max Liljegren BK Fiskgjusen HR16 Röd
 
PATRULL 3
A David Johansson Mariehamns BF HRE Röd
B Tom Sundlin Upplands Väsby BK HRE Röd
C Jesper Fredriksson BK Gripen HRE Röd
D Jonatan Andersson Stallarholmens BK HRE Röd
 
PATRULL 4
A Mikael Anderle BSK Sturarna HRE Röd
B Sandra Andersson Nykvarns BK DRE (DR16) Röd
C Sigmund Lindberget Elverum BS HRE Röd
D Ulrika Sjöwall Älvenäs BK DCE Röd
 
PATRULL 5
A Pär Israelsson Nora BK HCE Röd
B Marko Järvenpää Riihi-jouset HCE Röd
D Annelie Andersson Vetlanda BSK DCE Röd
 
PATRULL 6
A Per Friberg BK Gripen HCE Röd
B Mats I S Ericsson Lillestrøm og Omegn Bueskytterklubb HCE Röd
C Joakim Hed BSK Siljanpilen HCE Röd
D Tommy Snell Stallarholmens BK HCE Röd
 
PATRULL 7
A Andreas Norén Igelboda BS HCE Röd
B Pekka Loitokari Riihi-jouset HCE Röd
C Kjell Eriksson Linköpings SKF HCE Röd
D Mikael Eriksson Upplands Väsby BK HCE Röd
 
PATRULL 8
A Magnus Edström Lindome BK HCE Röd
B Petter Hjelle Lillestrøm og Omegn Bueskytterklubb HCE Röd
C Håkan Johansson Skogens IF HCE Röd
 
PATRULL 9
A Henrik Eriksson Karlstads BK HRE Röd
B Simon Olander Åhlund Nykvarns BK HRE (HR16) Röd
C Göran Bjerendal Lindome BK HRE Röd
D Gonzalo Irigoyen Stockholms BK HRE Röd
 
PATRULL 10
A Lennart Löwström Växjö AIS HCE Röd
B Vesa Vaajamäki Wilhelm Tell HCE Röd
C Isak Carlsson Nora BK HC16 Röd
D Björn Mikalsen Vidar BSK HCE Röd
 
PATRULL 11
A Lennart Hed BSK Siljanpilen HCE Röd
B Jonne Uusitupa Tampereen Jousiampujat HCE Röd
C Lennart Andersson Vetlanda BSK HCE Röd
D Susanna Makkonen Wilhelm Tell DCE Röd
 
PATRULL 13
A Bobby Larsson Stallarholmens BK HBE Blå
B Anton Cekal Avesta BSK HBE Blå
C Kåre Svensson Stockholms BK HBE Blå
D Arvid Linder Stenbro BS HB16 Blå
 
PATRULL 14
A Margaretha Palm Angereds BS DBE Blå
B Sandra Lilja BK Panthern DBE Blå
C Stine Bergholtz Stockholms BK DBE Blå
D Julia Hed BSK Siljanpilen DBE Blå
 
PATRULL 15
A Tomas Zetterström Kungsängens BK HBE Blå
B Jakob Björklund BSK Edsbyn HBE Blå
C Kari Karttunen Nynäshamns BK HBE Blå
 
PATRULL 16
A Linus Andersson Södertälje BF HR13 Svart
B Benjamin Cronlund Nykvarns BK HR13 Svart
D Zakk Nossborn Nykvarns BK HB13 Svart
 
PATRULL 17
A Hartmut Ziplies IF Ulvarna HBE Blå
B Martin Ottosson Västerviks BK HBE Blå
C Fredrik Larsson Linköpings SKF HBE Blå
D Casper Schandersson Nykvarns BK HB16 Blå
 
PATRULL 18
B Marcus Kvalöy Södertälje BF HC13 Svart
C Kaarina Saviluoto Nykvarns BK DLBE Svart
D Bertil Andersson BSK Uven HLBE Svart
 
PATRULL 19
A Torsten Åkerblom Nynäshamns BK HC60 Blå
B Nore Åhlund Stallarholmens BK HR60 Blå
C Oscar Nossborn Nykvarns BK HBE Blå
D Lars-Åke Mattsson Gävle BK HBE Blå
 
PATRULL 20
A Johan Priklonsky Stockholms BK HB16 Blå
B Jessica Nilsson BK Fiskgjusen DB16 Blå
C Oliver Eliasson Stockholms BK HB10 Vit
 
PATRULL 21
A Erik Jonsson Avesta BSK HBE Blå
B Mats Axeflod Lindome BK HBE Blå
C Per Sandgren Stallarholmens BK HBE Blå
D Jan Ramstedt Nykvarns BK HB21 (HB50) Svart
 
PATRULL 22
A Lina Björklund BSK Edsbyn DBE Blå
B Carina Lilja BK Panthern DBE Blå
C Raimo Pihlajaniemi Kurikan Ryhti HBE Blå
D Timo Leskinen Vasa Diana HBE Blå
 
PATRULL 23
A Ellinor Lindkvist Nykvarns BK DR13 Svart
B Elsa Berlin Stockholms BK DR13 Svart
C Linnea Broman Stockholms BK DB13 Svart
Skribent: Arent Grape
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Södertälje BF - Bågskytte
Lina Åtorp
15157 Södertälje

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: bagskytte@sodertalje...

Se all info